Наши услуги


Позвоните нам сейчас:

(099) 529-33-91

(050) 641-84-35

Расскажите о нас друзьям

FEDERATION AERONAUTIQUE INTERNATIONALE

ПРАВИЛА МІЖНАРОДНОГО КОНКУРСУ ЮНИХ ХУДОЖНИКІВ

Тема конкурсу 2019 року:
"Моя мрія – літати!"

Міжнародна Авіаційна Федерация (ФАІ/FAI) об’явила черговий конкурс юних художників.
Україна є повноправним членом ФАІ і, як і інші країни, може надати в ФАІ максимум 9 рабіт (по 3 роботи в кожній віковій категорії).
В нашій країні за дорученням Федерації Авіаційних Видів Спорту України - організації, що представляє Україну в ФАІ, національний етап конкурсу організовано Федерацією повітроплавання України.

Мета конкурсу: розвиток і популяризація дитячої художньої творчості на теми повітроплавання; пробудження у дітей цікавості та любові до природи, стихії повітря.

Кращі 9 робіт будуть відібрані рішенням українського журі та направлені в ФАІ (Лозанна, Швейцарія), де їх буде розглянуто Міжнародним Журі. Переможець Міжнародного Конкурсу в кожній віковій групі отримає відповідно Золоту, Срібну або Бронзову медаль разом с дипломом ФАІ. Нагороди буде передано в Україну, і буде вручено під час проведення одного з повітроплавних заходів.

Адреса оргкомітету:
04205 Україна  м.Київ (до вимоги), отримувач Ящуринська А.А.
Телефон: +380995293391(вказувати обов’язково), E-mail: sandranot3@gmail.com       

Роботи направити за вказаною адресою НЕ ПІЗНІШЕ 3 БЕРЕЗНЯ 2019 р. Конкурсні роботи не рецензуються та не повертаються. Виставки  кращих робіт (від 80 до 100 робіт) будуть проведені в 2019 році в містах: Кам’янець-Подільський, Київ, Біла Церква під час проведення повітроплавних заходів. Переможці національного етапу конкурсу отримають призи, а також, за сприятливих погодних умов, матимуть можливість підняться в небо на тепловому аеростаті під час одного з повітроплавних заходів. Адреси приміщень, в яких будуть проходити виставки, буде оголошено в квітні 2019 року.

Права участі. Всі діти вікових категорій, що вказані нижче, допускаються до участі в Конкурсі. Роботи буде розглянуто в трьох вікових категоріях (визначенням віку заявителя на 31 грудняя 2019 р.).
-    I група: Вік від 6 до 9 років (дата народження між 01.01.09 і 31.12.2012)
-    II група: Вік від 10 до 13 років (дата народження між 01.01.05 и 31.12.08)
-    III група: Вік від 14 до 17 років (дата народження між 01.01.01 и 31.12.04).

Формат. Необхідний формат - А3 (297 Х 420 мм) або близький до вказанного.
Робота має бути без рамки і без обведених меж. 

Способи. Всі конкурсні роботи маютьбути ручного виконання.
Дозволені засоби виконання робіт:
* Акварель
* Акрилові фарби
* Олійні фарби
* Незмивні маркери
* Фломастери
* М’які кулькові ручки
* Незмивні чорнила
* Пастель або подібний незмивний засіб 

Наступні засоби не дозволені:
- олівець, вугілля, або інші нетривкі засоби.
- художні роботи за допомогою комп’ютера.
- колажі з використанням фотокопій.

Позначення. Кожна робота, подана на конкурс, повинна бути підписана на зворотньому боці, із зазначенням:
a) Назва роботи; b) Прізвище автора; с) И’мя автора; d) Адреса автора; e) Дата народждення; f) Країна проживання; g) Назва та адреса школи, до якої відноситься конкурсант;        h) Посвідчення авторства.
Посвідчення авторства має бути у вигляді, зазначеному нижче і має бути підписане учителем заявника, батьками або вихователем заявника, або будь-яким іншим відповідним особою.
«Я/ми засвідчуємо, що ця робота незапозичена і виконана без будь-чиєї допомоги. Автор - _____________ (Прізвище автора). Ми засвідчуємо, що заявник є жителем України». Посвідчення авторства має бути підписане учителем заявника або іншою відповідною особою.

Від колективів приймається не більше 10 робіт. До колективних посилок обов'язково докладати машинописний список робіт із зазначенням назви, автора, віку і викладача. Будь ласка, повідомте номер контактного телефону та адресу електронної пошти. Малюнки висилати бандероллю між листами щільного картону, не звертаючи і не згинаючи.

Україна багато разів брала участь в подібних конкурсах юних художників, організованих Міжнародною Авіаційної Федерацією (FAI) і роботи українських юних художників неодноразово завойовували призові місця.

Більш детальну інформацію про умови та історії цього конкурсу Ви можете знайти на сторінці FAI: https://fai.org/yac-contest-rules Просимо Вас, по можливості, поширити інформацію про конкурс у Вашому місті/районі (серед дітей, в школах, художніх школах, в дитячих творчих колективах).

Ми запрошуємо Вас, юні художники, до участі в конкурсі та бажаємо Вам творчих успіхів.

Оргкомітет Конкурсу

 

Інтерпретація теми 2019 р.
"Моя мрія - літати"

Ви коли-небудь сиділи в класі, визирали у вікно і задавалися питанням, як це буде політати? Якщо так, то ти не самотній! Вчителям, можливо, це не завжди сподобалося, але щось, що стосується погляду на небо, закликає нас мріяти про те, що можливо. Помаранчеві промінці вугілля, плаваючі над багаттям, роблять те ж саме, і хто з нас не був трохи заздрісний, побачивши, як яструб злітає в небо? Усередині всіх нас, мрія літати - це просто очікування можливості ожити.

У природи є багато способів спонукати нас мріяти. Будь то гаряче вугілля багаття, плаваючі вгору або листя дерев, що спадає вниз, кожен з нас посмів мріяти про те, щоб покататися на потоках повітря по небу. У відповідь ми мріємо створити повітряні кулі всіх форм і кольорів. Їх пальники вкидають тепло в оболонку повітряної кулі, нагріваючи повітря і піднімаючи нас в небо. Для тих, хто хоче приєднатися до яструбів в повітрі, їх мрії про політ приведуть до появи нових планерів всіх типів. Вдосконалені і нові планери, параплани і дельтаплани дозволять нам злетіти в повітря з легкістю і витонченістю.

Повернувшись на землю, ті з нас, хто хоче приручити вітер, а не займаються серфінгом, мріють про створення нових літаків і вертольотів, які дозволять нам кинути виклик вітрові і літати там, де ми хочемо. Бачення нових пілотажних літаків пролітають в нашій уяві, як вони одного разу пролетять по небу. Або, може бути, ви мрієте приєднатися до своїх друзів на спеціально розробленому гвинтокрилі, який дозволить вам побачити все навкруги, місто або село. Для інших гонка до кордонів космосу призведе до мрій про те, що літаки з реактивним двигуном будуть швидше і вище, ніж будь-коли раніше.

Кожне досягнення в польоті починалося з мрії. На цьому шляху, наступне покоління авіаційних ентузіастів побудували свої мрії на роботах тих, хто прийшов раніше. Тепер твоя черга. Куди б ваша уява не привернула вас, коли ви дивитесь на хмари, прийшов час взяти ваші улюблені засоби зображення і поділитися своєю мрією!

Наснаги вам!